FP100R12W3T7B11BPSA1
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
    Buy cheap FP100R12W3T7B11BPSA1 from wholesalers
    FP100R12W3T7B11BPSA1
    Ask Lasest Price
    Model Number : FP100R12W3T7B11BPSA1
    • Product Details
    • Company Profile
    FP100R12W3T7B11BPSA1
    IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1200 V 100 A 20 mW Chassis Mount AG-EASY3B