CM600HU-24F
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
    Buy cheap CM600HU-24F from wholesalers
    CM600HU-24F
    Ask Lasest Price
    Model Number : CM600HU-24F
    • Product Details
    • Company Profile
    CM600HU-24F
    IGBT Module Trench Single 1200 V 600 A 2400 W Chassis Mount Module