MG150HF12TLC2
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
    Buy cheap MG150HF12TLC2 from wholesalers
    MG150HF12TLC2
    Ask Lasest Price
    Model Number : MG150HF12TLC2
    • Product Details
    • Company Profile
    MG150HF12TLC2
    IGBT Module Trench Single Switch 1200 V 150 A 833 W Chassis Mount