CM200DU-12F
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
    Buy cheap CM200DU-12F from wholesalers
    CM200DU-12F
    Ask Lasest Price
    Model Number : CM200DU-12F
    • Product Details
    • Company Profile
    CM200DU-12F
    IGBT Module Trench Half Bridge 600 V 200 A 590 W Chassis Mount Module