GA200SA60S
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
    Buy cheap GA200SA60S from wholesalers
    GA200SA60S
    Ask Lasest Price
    Model Number : GA200SA60S
    • Product Details
    • Company Profile
    GA200SA60S
    IGBT Module Single 600 V 200 A 630 W Chassis Mount SOT-227B